
Ze zijn net aangekomen in Frankrijk. Ze komen uit Ierland, Servië, Brazilië, Tunesië, China en Senegal. In de loop van een jaar filmde Julie Bertuccelli de uitwisselingen, conflicten en vreugde van deze groep leerlingen van 11 tot 15 jaar die allemaal in dezelfde klas zitten. In dit kleine theater van de wereld komen de onschuld, energie en tegenstrijdigheden van deze jongeren tot uiting. Gedreven door hetzelfde verlangen om hun leven te veranderen, dagen deze leerlingen veel gevestigde ideeën over jeugd en integratie uit en geven ze ons hoop voor de toekomst.
Een jaar lang filmt Julie Bertuccelli een groep studenten uit de hele wereld die allemaal dezelfde cursus volgen om Frans te leren.
Ze zijn net aangekomen in Frankrijk. Ze komen uit Ierland, Servië, Brazilië, Tunesië, China en Senegal. In de loop van een jaar filmde Julie Bertuccelli de uitwisselingen, conflicten en vreugde van deze groep leerlingen van 11 tot 15 jaar die allemaal in dezelfde klas zitten.
In dit kleine theater van de wereld komen de onschuld, energie en tegenstrijdigheden van deze jongeren tot uiting. Gedreven door hetzelfde verlangen om hun leven te veranderen, dagen deze leerlingen veel gevestigde ideeën over jeugd en integratie uit en geven ze ons hoop voor de toekomst.