Charulata

In het India van 1870 is Charulata getrouwd met de rijke Bhupati Dutta, die echter dusdanig druk is met zijn werk dat hij weinig tijd heeft voor zijn vrouw. Omdat hij echter wel begrijpt dat zijn vrouw eenzaam is, vraagt hij zijn neef Amal, een beginnend schrijver, om haar gezelschap te houden. Charulata en Amal kunnen het goed met elkaar vinden, maar waar Bhupati geen rekening mee houdt is dat ze op elkaar verliefd worden.

Keywords

  • black and white
  • Escape to the 60's
  • Indian Cinema
  • Remastered Movies
  • Satyajit Ray
  • Satyajit Ray Restored
  • taboo

Actors

  • Tarapada Basu
  • Madhabi Mukherjee
  • Dilip Bose
  • Soumitra Chatterjee
  • Shailen Mukherjee
  • Gopaldas Bhattacharya

Director

  • Satyajit Ray

Classics


1h 45min


alle leeftijden

EN


EN

FR

NL

India
1964
In het India van 1870 is Charulata getrouwd met de rijke Bhupati Dutta, die echter dusdanig druk is met zijn werk dat hij weinig tijd heeft voor zijn vrouw.

In het India van 1870 is Charulata getrouwd met de rijke Bhupati Dutta, die echter dusdanig druk is met zijn werk dat hij weinig tijd heeft voor zijn vrouw.


Omdat hij echter wel begrijpt dat zijn vrouw eenzaam is, vraagt hij zijn neef Amal, een beginnend schrijver, om haar gezelschap te houden. Charulata en Amal kunnen het goed met elkaar vinden, maar waar Bhupati geen rekening mee houdt is dat ze op elkaar verliefd worden.

Cast & Crew